Platba za prenájom priestoru:

Suma  za prenájom priestoru je 15 € na dobu 12 mesiacov

/čiže mesačne vás to stojí cez jedno euro/

suma sa platí spolu za celé obdobie 12 mesiacov

žiadne iné provízie a pod.

Platba na účet:

číslo účtu IBAN SK6575000000004001684406
Banka: ČSOB
Kod banky 7500
variabilný symbol 2021
suma 15 €

*do poznámky napíšte svoje meno, priezvisko pre identifikáciu vašej platby.


Na stránke využívate kompletný a neobmedzený priestor pre vaše výrobky.Stránka poskytuje bezpečné prostredie pre predaj ručne vyrábaných výrobkov a vašich prác handmade. Vaša platba pokrýva naše výdavky, či už technického rázu (prevádzka IT, administrácia, ľudské zdroje, vývoj, reklama a propagácia), tak i realizácia vašej reklamy pre vaše výrobky, propagácie (PR, marketing, reklama), z čoho plynú naše náklady.Vaše práce a výrobku sú pravidelne propagované po celú dobu členstva.

Po registrácii sa prihláste a naplno môžete pridávať výrobky. Informácie o úhrade za prenájom priestoru stránky a inštrukcie na zaplatenie vám prídu spolu z registráciou  na váš email.Pozrite i správy v Spame…

  • počas celého prenájmu priestoru môžete neobmedzene pridávať a upravovať svoje výrobky
  • počas celého obdobia budú vaše práce a výrobky propagované a zdielané na soc. sieťach

Samozrejme po skončení obdobia sa členstvo môže predlžiť na ďalšie obdobie.


Jednoducho si vytvoríte registráciu, následne sa prihlásite a môžete okamžite pridávať svoje výrobky, využívať priestor pre vaše výrobky a to v neobmedzenom počte.Kedykoľvek môžete svoje výrobky upravovať, aktualizovať.Už po registrácii a prihlásení na stránku môžete naplno pridávať svoje práce, výrobky.Výzva na úhradu za prenájom priestoru na stránke vám príde na váš uvedení email, ktorý ste zadali pri registrácii.V emaily budú inštrukcie ako zaplatiť za prenájom na stránke.

Čo ponúkame za členstvo? Výhody, propagáciu a reklamu vašich výrobkov:

Ponúkame jednoduché prostredie a ovládanie stránky.K výrobku si okrem fotografií viete vložiť link na svoje webové stránky, alebo link na Facebook stránky, dokonca i pridať vlastné video cez URL adresu z Youtube, alebo Vimeo stránok.Každý predajca a jeho profil, výrobky budú propagované cez naše soc.siete uvedené na stránke a to cez Facebook stránky, Facebook skupiny a účte na Instagrame.

  • výrobky budú propagované v pravidelnom intervale každý týždeň po dobu vášho prenájmu priestoru na stránke.O nič sa nestaráte a vaše výrobky spropagujú a zdieľajú tí ktorý vedia ako na to a to sú naši šikovní IT pracovníci.
  • vaše práce, výrobky budú okamžite zdielané na soc.sieťach cez niekoľko tisíc užívateľov, ktorý uvidia vaše výrobky.A to je na nás, aby ste čo najviac predávali a boli spokojný zo službami na našej stránke.
  • ku každému výrobku budeme robiť SEO analýzu a vkladanie kľúčových slov vašich výrobkov a popisov pre vyhľadávač GOOGLE, aby vaše výrobky čo v najväčšej miera našiel váš potencionálny zákazník.

 

Vaše výrobky a práce propagujeme, prezentujeme na soc.sieťach:

FACEBOOK

https://www.facebook.com/groups/571770026789395/

https://www.facebook.com/Handmade-remeslo-119367949749154

INSTAGRAM

https://www.instagram.com/handmaderemeslo/

PINTEREST

https://sk.pinterest.com/handmaderemeslo/handmade/


 

Prevádzkovateľ si vyhradzuje právo ukončiť okamžite túto zmluvu s užívateľmi, ktorí nedodržiavajú pravidlá servera, nie sú ochotní spolupracovať pri riešení štandardných či výnimočných situácií s vedením servera Handmaderemeslo. Prevádzkovateľ si vyhradzuje právo ukončiť okamžite zmluvu s užívateľmi i bez udania dôvodu.