Mandala JIN JANG

 Obrazy / Marta Barlíková / 709 krát pozretý

29.00€

Všetkému, čo existuje, možno prisúdiť podľa filozofie Východu dva protichodné, avšak navzájom sa dopĺňajúce princípy – prúdenie energie – JIN a JANG.

Jin ( čierna) –  ženská energia a  Jang (biela) – mužská energia sú navzájom doplňujúce sa protiklady.
Každý zo symbololv obsahuje základ toho druhého. Napríklad zima sa môže zmeniť na leto, deň nemôže existovať bez noci…

Maliarske plátno: 20x20cm, akryl, ochranný lak – pripravené na zavesenie

Mandala je silný energetický žiarič nabitý pozitívnou myšlienkou a energiou, ktorý môže zmeniť náš život za veľmi krátky čas. Jej sila účinne priťahuje do nášho života všetko dobré, čo si úprimne prajeme a potrebujeme (hojnosť, šťastie, zdravie, lásku, úspech ……..) Mandala harmonizuje priestory, v ktorých žijeme a pracujeme. Zároveň je jedinečným dekoračným prvkom v každom interiéri.
Súčasťou mojej tvorby sú aj „MADALY NA MIERU“:  osobné, partnerské, rodinné, firemné,… podľa dátumu narodenia a mena, na podporu  a pritiahnutie lásky, zdravia, šťastia, hojnosti, úspechu, bohatstva… podľa toho, po čom túžite, alebo do života potrebujete, vo veľkostiach plátna od 20x20cm až po 100x100cm. K mandale vytvorenej “na mieru” dostanete i „sprievodný list“- v ktorom nájdete význam kombinácie farieb, znakov, symbolov…  a ako s ňou spolupracovať.
Pre objednávku a pre viac info ma prosím kontaktujte e-mailom, alebo telefonicky, aby sme si dohodli  všetky podrobnosti k VAŠEJ mandale.   ĎAKUJEM 🙂
  • Okres Slovenska: Poprad – PP
  • Veľkosť výrobku: 20x20cm
  • Materiál výrobku: Iný materiál
Kontaktné informácie:

Poprad, Moyzesova 2808/12Prešovský kraj,05801 +421905974877 martabarlikova@gmail.com

Kontaktovať predajcu

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *