Obraz na platne Sri yantra - yantra blahobytu 70x70

 Obrazy / Janka Zgebura / 486 kr├ít pozret├Ż

100.00€

Tato SRI YANTRA je urcena cloveku ktoremu k uskutocneniu snov chyba uz len kusok …verim ze mu pomoze presne tak ako ma, vela stastia ­čÖé

Shri Yantra na platne. Farba zlato medena.Symbol jemne vystupuje z platna/3D efekt. Kvaline platno a mohutny ram,akrylove farby.Obraz ma namalovane aj okraje. Ihned k odberu. 70×70.Posielam kurierom alebo osobny odber BA.

Krasny sposob ako obdarovat seba alebo blizkeho a zaroven mu tym ovplyvnit zivot k lepsiemu takouto silnou yantrou ktorej silu poznali uz pred tisickami rokov ­čÖé

Najmocnejsia yantra/ kr├í─żovn├í yantier

Shri znamen├í blahobyt a┬áyantra znamena n├ístroj ─Źi┼że reprezentuje n├ístroj k┬áblahobytu. Sluzi ako kluc k┬ámanifestovanie vsetkeho po com clovek tuzi a┬áako ochrana proti vsetkemu nezelanemu. Pom├íha dosta┼ą sa do hlbokej medit├ície. Symbolizuje jednotu sily ducha a┬áhmoty.

Jantry s├║ pova┼żovan├ę v┬áIndii ako tradi─Źn├ę n├ístroje komunik├ície medzi nami ─żu─Ćmi a┬ásvetom bohov.

Sri Yantra┬áje jeden z najstar┼í├şch symbolov na svete. Je┬ásymbolom┬ábo┼żej sily, ktor├í┬ádala vznik a┬áv├Żvoj vesm├şru, jednotu s├şl ducha a┬áhmoty. Konfigur├ícia┬á43 trojuholn├şkov┬ásynbolizuje Boha ÔÇ×Tripura SundanÔÇť. Trojuholn├şky s├║ olemovan├ę dvomi kruhmi s┬á8 a┬á16-timi losov├Żmi listami, ktor├ę┬ásymbolizuj├║ otvorenie sa vesm├şru. Z├íklad, typick├Ż pre jantry je┬ákv├íder ÔÇ×BhurpuraÔÇť s┬á┼ítyrmi br├ínami ohrani─Źuje cel├Ż diagram, symbolizuje prechod z┬ávn├║tra von.

Geometria Sri Yantry zobrazuje mantru AUM (OM).┬áVy┼żarovan├şm neust├ílej energie, ktor├║ mo┼żno zachyti┼ą tonoskopom.

Sri Yantra reprezentuje najvy┼í┼íiu, univerz├ílnu alebo kozmick├║ energiu. Je najzaujimavej┼íia┬á zo v┼íetk├Żch jauntier. Pozost├íva z 5 do seba zapadaj├║cich trojuholn├şkov smerom dole (symbol ┼żenskej energie) a┬á4 smerom hore (symbol mu┼żskej energie). Jeden ┼żensk├Ż trojuholn├şk je v┬ástrede naviac ÔÇô┬áje to ┼áakti nevyjadren├ęho absol├║tna. Tak, ako posledn├Ż trojuholn├şk hlad├í svoj ekvivalent, tak h─żad├í du┼ía seba vo vesm├şre.

Okrem toho zn├ízor┼łuje konfigur├ícia s┬á43 trojuholn├şkmi boha ÔÇ×TripurasundanÔÇť. Trojuholn├şky s├║ olemovan├ę dvomi kruhmi s┬á8 a┬á16timi lotosov├Żmi listami ako symbol pre otvorenie sa univerzu. Z├íkladn├Ż pl├ín, typick├Ż pre Jantry, kv├íder ÔÇ×BhurpuraÔÇť s┬ánenahliadnute─żn├Żmi ┼ítyrmi br├ínami ohrani─Źuje cel├Ż diagram a┬á symbolizuje z├írove┼ł prechod z┬ávn├║tra von a┬átak isto medzisprostredkuj├║ce vnemy.

┼ár├ş Jantra, jeden z┬ánastar┼í├şch komplexn├Żch geometrick├Żch ├║tvarov ─żudstva, je odhadovan├í na viac ako 12.000 tis├şc rokov. V┬áindii je pou┼ż├şvan├í tis├şce rokov pri medit├ícii a┬ápobo┼żn├Żch ritu├íloch, moment├ílne sa dostala do okruhu z├íujmov vedcov r├┤znych oblast├ş.

Vedec Patrick Flanagan sa domnieva, ┼że jej energetick├ę p├┤sobenie v┬ájemnohmotnej sf├ęre je 70 kr├ít v├Ą─Ź┼íie ako v┬ápyram├şdovej ┬ákon┼ítrukcii. Pod─ża┬átejto te├│rie by 3 cm Sri Yantra mala ma┼ą silnej┼í├ş ├║─Źinok ako 2 m pyram├şda.┬á Neoby─Źajn├ę energetick├ę p├┤sobenie Sri Yantry je zalo┼żen├ę na jej presnom geometrickom preveden├ş. Geometria Sri Yantry je k─ż├║─Źom pre jej p├┤sobenie. M├┤┼żme v nej n├íjs┼ą matematick├ę s├║vislosti, ktor├ę poukazuj├║ na vysok├║ ├║rove┼ł staroindickej kult├║ry. V┬á Sri┬áYantre m├┤┼żeme n├íjs┼ą zlat├Ż rez, ale i ┬ágeometrick├║ ┼ítrukt├║ru vod├şkov├ęho at├│mu.

Jantra vytv├íra siln├ę, vyv├í┼żen├ę energetick├ę pole s┬ávysokou vibr├íciou. Men├ş atmosf├ęru miestnosti, harmonizuje┬áju a┬áenergeticky ─Źisti. Pri┼ąahuje lie─Źiv├ę energie, vy┼żaruje ich a┬ánap─║┼ła n├şm priestor a┬á─żud├ş v┬á┼łom. P├┤sob├ş lie─Źivo a┬áharmonizuj├║co na pozorovate─ża.

Tak ako mantry ktor├ę si opakujeme slovne tak tak├ęto obrazce┬áp├┤sobia na svojho pozorovate─ża na energetickej ├║rovni vizu├ílnou formou.

  • Okres Slovenska: Senec ÔÇô SC
  • Po┼ítovn├ę: Posielam kurierom cena 10eur, platba vopred na ucet alebo osobny odber BA
  • Ve─żkos┼ą v├Żrobku: 70 x 70
  • Materi├íl v├Żrobku: In├Ż materi├íl
  • Predajca z krajiny: Slovensko
Kontaktn├ę inform├ície:

Bratislavsk├Ż kraj,900 41 0918525311 janka@samz.sk

Kontaktova┼ą predajcu

Pridaj komentár

Va┼ía e-mailov├í adresa nebude zverejnen├í. Vy┼żadovan├ę polia s├║ ozna─Źen├ę *